سیم بکسل گوستاولف آلمان

سیم بکسل گوستاولف آلمان

شرکت آلمانی گوستاولف یکی از پیشگامان در تولید سیم بکسل های آسانسوری در دنیا محسوب میشود که محصولات خود را با برند گوستاولف همراه با سرتیفیکت های ویژه و پلاک مخصوص بر روی قرقره در دنیا عرضه می کند. سیم بکسل آسانسوری گوستاولف آلمان که بصورت 8 استرندی و با مغزی کنفی و فولادی عرضه می شود در سایز های 8، 9، 10 و 11 میلیمتر بیشترین مصرف را داشته که استرندی سبز رنگ بعنوان نشان سیم بکسل آسانسوری گوستاولف در بازار موجود می باشد. قیمت سیم بکسل آسانسوری گوستاولف نسبت به برند های دیگر و نمونه های چینی موجود در بازار بسیار بالاتر می باشد که به سبب کیفیت بالا و طول عمر آن می باشد. برند گوستاولف آلمان محصولات خود را با رعایت بالاترین استاندارد های کشور آلمان که خود قلب تپنده صنعت در دنیا محسوب میشود تولید می کند و از پیشگامان تبیین استاندارد های تولید سیم بکسل در دنیا می باشد. بگونه ای که استاندارد های ISO, DIN, EN بکار رفته در تولید سیم بکسل که به تبیین استاندارد ابعادی، بافت و کشش این قطعه صنعتی می پردازد توسط گروه صنعتی گوستاولف و به پیشنهاد این گروه در طول زمان دستخوش تغییراتی شده است که بیانگر سابقه و توانایی بالای گوستاولف در تولید سیم بکسل می باشد.

مشخصات و مزایای سیم بکسل گوستاولف آلمان

سیم بکسل گوستاولف آلمان با شعار “ارتباط با جهان از طریق کیفیت و امنیت” به تولید انبوه سیم بکسل در رده های کاربری مختلف در آلمان و 7 نقطه دیگر جهان می نماید. کاربری سیم بکسل گوستاولف در زمینه آسانسور، معماری، کشتی سازی، اتوماسیون و صنایع تولید کننده تجهیزات صنعتی و خانگی می باشد. سیم بکسل گوستاولف آلمان با بیش از 100 سال سابقه مستمر و موفق در امر تولید انواع سیم های فولادی و با بکار گیری تکنولوژی مدرن در جهت نوسازی و بهبود کیفیت خود قدم بر میدارد. برخی مزایای استفاده از سیم بکسل گوستا آلمان عبارتند از:

  • تنوع تولیدات گوستاولف: هدف از استفاده از سیم بکسل هر چه باشد چه هدف لیفتینگ باشد، نگه داری و حفظ بار، برش سنگ، ایجاد اتصال، چه جدا سازی و ایجاد توری گوستاولف آلمان سیم بکسلی مناسب برای صنعت مورد نظر با دارا بودن حداکثر راندمان کاری تولید می کند.
  • طول عمر و راندمان کاری: کیفیت سیم بکسل گوستاولف آلمان نه تنها در مقاومت کششی و تنسایل بالا بلکه در وزن پایین در واحد طول، طول عمر بالا و پایین بودن نرخ افزایش طول بر واحد نیرو می باشد. کیفیت و طول عمر بالای سیم بکسل گوستاولف بر اثر استفاده از مفتول هایی با حداکثر کیفیت در تولید استرند ها و مکانیزم کاملا مهندسی تولید می باشد. کلیه سیم بکسل های گوستاولف آلمان قبل از عرضه به بازار بصورت کامل مورد تست قرار گرفته و همراه با تست ریپورت عرضه میشوند.

تاریخچه سیم بکسل گوستاولف

شرکت گوستاولف آلمان که فعالیت های خود را در زمینه تولید سیم بکسل از سال 1737 آغاز نموده بود در سال 1887 بصورت رسمی عضو انجمن تولید کنندگان صنعتی آلمان قرار گرفت. این شرکت که یک کمپانی خانوادگی محسوب میشود با انتقال کارخانه در سال 1912 به منطقه “گوترسلو” و گسترش مساحت کارخانه و حجم تولید به تولید گسترده تر سیم بکسل بالاخص سیم بکسل با مقاصد حفاری پرداخت. در سال 1936 شرکت گوستاولف آلمان با به ثبت رساندن اختراعی کارامد در زمینه بافت سیم بکسل که به PAWO معروف است و به کاهش تمرکز تنش در طول سیم بکسل کمک می کند کمک شایانی به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی پرداخت. در سال در سال 1991 و پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی با به راه انداختن دوباره کارخانه تولیدی در آلمان شرقی در منطقه “نبرا” و افزایش تولیدات و نمایندگان پخش محصولات در اروپا گامهایی به سمت جهانی شدن برداشت.

مشخصات سیم بکسل گوستاولف اصل و تفاوت آن با نمونه های چینی

اولین مشخصه سیم بکسل گوستاولف وجود یک نوار رنگی سبز رنگ بر روی سطح استرند های بیرونی می باشد. البته سیم بکسل گوستاولف را از پلاک روی قرقره آن نیز می توان تشخیص داد که شامل اطلاعات کلی و مشخصات فیزیکی می باشد. آنچه مشخص است این است که با ورود محصولات طرح چینی به بازار با رعایت المان های ظاهری محصولات گوستاولف تشخیص محصولات چینی و اصل گوستاولف بسیار دشوار شده است چرا که در مواردی حتی پخش کنندگان از سرتیفیکت های اصلی گوستاولف همراه با محصولات فرعی و حتی با بستن سیم بکسل های تولید چین بر روی قرقره اصلی گوستاولف سعی در فروش محصولات فیک بجای محصولات اصلی دارند. با توجه به قیمت بالا و طول عمر مناسب سیم بکسل گوستاولف فروش محصولات فرعی چینی که شباهت ظاهری بالایی به محصولات اصلی دارند به سبب منافع مالی بسیار زیادناشی از اختلاف قیمت بسیار بالای آنها متاسفانه بدون در نظر گرفتن موارد امنیتی در بازار بسیار رایج شده است. بازرگانی هاردوایر آمادگی خود را جهت مشاوره رایگان به خریداران جهت تشخیص سیم بکسل گوستاولف اصلی از فرعی موجود در بازار اعلام می دارد.