نمایشگاه صنعت حفاری از سوم دی‌ماه

نمایشگاه صنعت حفاری از سوم دی‌ماه

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری از سوم دی‌ماه‌ در اهواز آغاز به‌کار می‌کند.

به گزارش انرژی امروز، رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری گفت: زمان برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری پیش از این ۲۹ آذرماه تا دوم دی‌ماه تعیین شده بود که طی تصمیم‌هایی تاریخ برگزاری نمایشگاه به سوم دی‌ماه موکول شد.

مهدی معینی فر افزود: با توجه به درخواست شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان خوزستان مبنی بر به تعویق انداختن نمایشگاه صنعت حفاری به لحاظ فاصله نزدیک با نمایشگاه پیش از آن و نبود فرصت کافی برای ساخت و ساز و چیدمان غرفه‌ها، برپایی این نمایشگاه در زمان پیش بینی شده میسر نشد.

وی اظهار کرد: به دنبال هماهنگی با مدیریت شرکت بین المللی نمایشگاه های استان خوزستان و شرایط تقویم نمایشگاهی استان مقرر شد نمایشگاه پانزدهم صنعت حفاری از سوم لغایت ششم دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان خوزستان در اهواز برگزار شود.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران گفت: این نمایشگاه کاملا تخصصی در مدت برپایی همه روزه از ساعت ۳۰ :۹ الی ۱۷ برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

وی افزود: شمار قابل توجهی از شرکت‌ها و مجموعه های بزرگ صنعتی که در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری فعالیت می کنند در این رویداد نمایشگاهی مشارکت دارند.

معینی فر اضافه کرد: شرکت‌های دانش بنیان، مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، انجمن‌های سازندگان تجهیزات صنعت نفت و شرکت‌های فعال در عرصه حفاری در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری حضور خواهند داشت.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران گفت: این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای رایزنی و تبادل نظر و تجربه میان متخصصان و کارشناسان صنعت حفاری و سازندگان، تولید کنندگان و صنعتگران از سراسر کشور ایجاد کرده تا با همیاری و همکاری تنگاتنگ، زمینه بومی سازی و رشد کیفی تولیدات ساخت داخل در این بخش را با نگاه تامین نیاز داخلی و حضور در بازارهای خارجی فراهم آورند.
بازرگانی هاردوایر وارد کننده انواع سیم بکسل حفاری، کلیه اتصالات حفاری، اتصالات سیم بکسل و زنجیر، تسمه و تجهیزات لیفتینگ