درباره ما

عاملیت فروش شرکت crosby آمریکا
عاملیت فروش سیم بکسل kiswire کره
عاملیت فروش سیم بکسل های Gustav wolf آلمان
عاملیت فروش سیم بکسل های Jusi ژاپن
عاملیت فروش جرثقیل های KITO ژاپن
عاملیت فروش بالانسرهای ENDO ژاپن

درباره هاردوایر بازرگانی قراچورلو

 

فروشگاه سیم بکسل قراچورلو تحت نام تجاری هاردوایر ، وارد کننده انواع سیم بکسل آسانسوری، حفاری، جرثقیلی، تاورکرین و… انواع زنجیر، وینچ برقی، ماشینی و دستی، جرثقیل برقی، دستی و بادی، جرثقیل بازویی و دروازه ای، جک کتابی، مگنت، طناب ابریشمی و PP، اتصالات- انواع قلاب، شگل، کلیپس، تسمه، حلقه، ورق گیر، بشکه گیر، مهارکش هرزگرد بست بکسل، سربکسل، رابط زنجیر و … تیفور، پولیفت، لنگر و زنجیر لنگری وابزار آلات صنعتی و معدنی و ساختمانی می باشد.

بازرگانی قراچورلو با بیش از پانزده سال تجربه دارای سابقه ارائه خدمات و همکاری با شرکتهای مرتبط با بنادر و کشتیرانی، پتروشیمی، معادن و سنگبریها، صنایع نفت و گاز، خودروسازی، حفاری، عمران و راه سازی، آسانسور و لیفتینگ می باشد. فروشگاه سیم بکسل قراچورلو با دارا بودن کادری مجرب و سطح علمی مناسب در جهت ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید انواع سیم بکسل به مشتریان و انتخاب کلیه اتصالات وابسته به آن مطابق با نوع کاربری می باشد.

کلیه اجناس موجود در بازرگانی قراچورلو از معتبرترین کارخانه جات و برندهای معروف دنیا بوده و عمدتاً دارای گواهی کیفیت می باشند.

برخی خدمات هاردوایر بازرگانی قراچورلو

 

– بازرگانی قراچورلو واردات انواع سیم بکسل، زنجیر، وینچ و جرثقیل های برقی، دستی و بادی ، تیفور و پولیفت، ورق گیر، هرز گرد، انواع اتصالات شگل، قلاب، تسمه، بست بکسل و زنجیر… انواع طناب و انواع قلاب قرقره، پیچ و مهره و ابزار آلات صنعتی و معدنی و ساختمانی.
فروشگاه قراچورلو عرضه انواع اسلینگ های بکسلی و زنجیری در متراژها و تناژهای متغیر.
– طراحی، مشاوره، ساخت و اجرای انواع جرثقیل های سقفی، بازویی و دروازه ای 1 الی 20 تن
– انجام کلیه امور تست کشش و تعیین نیروی گسیختگی سیم بکسل و زنجیر تحت نظر معتبرترین دانشگاه های کشور. فروشگاه سیم بکسل قراچورلو عرضه کننده خدمات نصل و راه اندازی انواع جرثقیل سقفی دروازه ای در کوتاهترین زمان می باشد.
– خرید فروش تعمیرات و تأمین قطعات انواع لیفتراک

کیومرث قراچورلو مؤسس فروشگاه سیم بکسل هاردوایر

 

فروشگاه سیم بکسل هاردوایر به همت کیومرث قراچورلو در سال 1382 با هدف عرضه سیم بکسل بصورت عمده، با کیفیت مناسب و قیمت مناسب برای کاربران تأسیس شد.  در حال حاضر فروشگاه بازرگانی کیومرث قراچورلو یکی از وارد کنندگان عمده انواع سیم بکسل های بکار رفته در صنایع مختلف من جمله سیم بکسل های 8 رشته آسانسوری می باشد. بازرگانی کیومرث قراچورلو متشکل از گروه مجرب فروش، گروه مهندسین مشاور جهت ارائه مشاوره قبل از خرید انواع سیم بکسل و گروه فنی و اجرا جهت برش، تولید اسلینگ سیم بکسل، اتصال و نصب جرثقیل های سقفی و … می باشد. فروشگاه سیم بکسل قراچورلو واقع در خیابان قزوین، خیابان مخصوص بوده و آماده ارائه کلیه محصولات و ادوات لیفتینگ به مشتریان گرامی می باشد. فروشگاه  کیومرث قراچورلو همواره عرضه محصولاتی با کیفیت را در راس امور خود قرار داده و ارائه مشاوره دقیق مهندسی جهت انتخاب بهینه ترین و با دوام ترین نوع اتصالات متناسب با کاربری را در دستور کار خود دارد.